Jesteś tutaj: Porady prawne online

Porady prawne online – adwokat przez internet

PORADY PRAWNE  ONLINE

 

Świadczę porady prawne online, co umożliwia Klientowi uzyskanie pomocy w szybki i prosty sposób, bez konieczności osobistej wizyty w Kancelarii Adwokackiej. Dzięki temu z usług adwokata mogą skorzystać Klienci praktycznie z każdego miejsca w kraju. By móc skorzystać z tej usługi, należy:

  •  wypełnić poniższy formularz oraz załączyć skany dokumentów niezbędnych do udzielenia porady prawnej online
  •  oczekiwać w ciągu 24 h zwrotnej odpowiedzi z zaproponowanym wynagrodzeniem za daną usługę
  •  w przypadku akceptacji zaproponowanego przez nas wynagrodzenia dokonać wpłaty uzgodnionej kwoty przelewem na rachunek bankowy kancelarii.

Odpowiedź na zapytanie udzielana jest niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty – w terminie maksymalnym do 48h. Termin ten może ulec zmianom w przypadku zawiłego charakteru sprawy, zlecenia sporządzenia pisma bądź z powodu przesłania przez Klienta dodatkowych dokumentów lub informacji koniecznych do udzielenia porady. W takim przypadku kancelaria informuje o możliwym najszybszym terminie wykonania przedmiotowej usługi.

Adwokat zastrzega, że przed udzieleniem porady może być konieczne zadanie dodatkowych pytań. Klient otrzymuje wynik pracy kancelarii na wskazany przez siebie adres mailowy.

Napisz przez formularz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Kancelaria Adwokacka - adwokat Katarzyna Bonar z siedzibą w ul. Powstańców 9 nr 18 41-400 Mysłowice, w celu kontaktu telefonicznego lub mailowego oraz do przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszej firmy kancelaria@adwokat-bonar.pl z adresu adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie są Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.